These are the winners in all categories of exhibits and events at last week's Prince George's County Fair.

Photography: Carol Fulton of College Park; Clothing: Ann Hoyniak of Oxon Hill; Entomology: Scott Adkins of Laurel; Vegetables: Lisa Dennig; Woodworking: Eric Cada of Laurel; Home Furnishings: Carol Fulton of College Park; Needle Arts: Ann Hoyniak of Oxon Hill; Baked Goods: Ann Hoyniak of Oxon Hill; Indoor Plants: Matt Hopkins of Upper Marlboro; Electricity: Jeff Bishop of New Carrollton; Food Preservation: Joy Tice of Anne Arundel Co.; Model Rockets: Mike Fennell of Laurel; Family Life: Marnea Prestel of Laurel; Art: Cindy Huesman of Bowie; Crafts: Joy Tice of Anne Arundel Co.; Hobbies: Susan Carter of Mitchellville.

Fancy Large Fowl: Ty Tucker of Mitchellville; Fancy Bantam: Fred Pevise; Water Fowl: Mary Kalinowski of Bowie; Steer: Susan Sasscer of Upper Marlboro; Swine: Donna Biggs of Charles Co.; Sheep: Kimberly Reinhold of Montgomery Co.; Goats: Rachel Worrell of Calvert Co.

Contests: Winners will represent PG County 4-H at State Fair at Timonium.

Archery: (Jr.) Brian Steuart of Upper Marlboro; (Sr.) John Carrette of Bowie; Auto Driving: (Sr.) Frank Clark of Lanham; Backpacking: Nancy Opel of Beltsville; Bicycle: (Jr.) Michael Dunn of Harwood, (Int.) Eric Cada of Laurel, (Sr.) Jeffery Huesman of Bowie; Consumer Judging: (Jr.) Michelle Bishop of New Carrollton; (Int.) Anne Fulton of College Park; (Sr.) Jimmy Kalinowski of Bowie; Dog Show: (Jr.) Nancy Opel of Beltsville; (Sr.) Erika Lehman; Garden Tractor: (Jr.) Michael Dunn of Harwood; (Sr.) Michael Cooper of Bowie; Horse Show: Jr. Hunter Champion, Tommy Boyle; Sr. Hunter Champion, Michelle Caillovette; Jr. English Performance, Yvette Hranicka; Sr. English Performance, Michelle Caillovette; Jr. Western Performance, Tracy Wells; Sr. Western Performance, Joy Tice of Anne Arundel Co.; Horsemanship: (Jr.) Amy Foxwell; (Sr.) Anne Jones and Rachel Lisle, Tie. Horticulture Judging: Scott Adkins of Laurel; Livestock Judging: (Jr.) Susan Watson of Upper Marlboro; (Sr.) Kenneth Canter of Mitchellville; Rocketry: Mark Cassarella of Laurel; Tractor Operator: (Jr.) Michael Shepard of Anne Arundel Co.; (Sr.) Susan Sasscer of Upper Marlboro; Booths: Clubs: Marlboro Country Club and 4-H Club; Individual: Michelle Bishop.

Baked Goods: Karen Abercrombie of Laurel; Natalie Alverson of Bowie; Lynn Bannister of Patuxent River; Charlie Brandt of Bowie; Carolyn Brown of Odenton; Elizabeth Cooney of Bowie; Robert Doulez of Cottage City; Penny Henderson of Bowie; Lynn Hoffman of Bowie; Ann Hoyniak of Oxon Hill; Anna Jones of Greenbelt; Lisa Kaczor of Mitchellville; Nancy Keppler of Riverdale; Cindy Lloyd of Laurel; Lillian Pierce of Bowie; Bonnie Sheridan of Andrews Air Force Base; Chuck Welter of Bowie; John Werner Jr. of Accokeek; Mary Wolfe of College Park; Cheryl Yefko of Hyattsville;.

Handicrafts: Brett Alverson of Bowie; Sheila Alverson of Bowie; Barbara Barton of Beltsville; Jackie Barton of Beltsville; Diane Bishop of New Carrollton; Charlie Brandt of Bowie; Jeff Brandt of Bowie; Theresa Brown of Bowie; Norma L. Clark of Lanham; Norma Clark of Lanham; Dave Conrad of Greenbelt; Chris De Bari of Upper Marlboro; Jane Deiter of Gambrills; Anita Dove of Mitchellville; Derek Dye of Bowie; Garland Eley of Bladensburg; Carol Faulkner of Lanham; Chris Fischvogt of Bowie; David Fischvogt of Bowie; Janet Fisher of Bowie; Nancy Foate of Riverdale; Margaret Frillman of New Carrollton; Frank Frisbee of Bowie; Barbara Grant of Bowie; Harry Keppler II of Riverdale; Maggie Le Vee of Bowie; Judi Mackanage of New Carrollton; Jackie Marshall of Bowie; Jeanette Mann of Accokeek; Phyllis Mackenzie of Fulton; Madelon Malaspina of Riverdale; Joyce Nesbit of Berwyn Heights; Catherine Nickle of Beltsville; Debbie Oppido of Suitland; Brian Pape of Laurel; Cathy Pierce of Bowie; Debra Pierce of Bowie; Mary Sasscer of Upper Marlboro; Larry Stevens; Christina Smisher of Mitchellville; Charles Tester of College Park; Susan Tester of College Park; Barbara Vaughan of Bowie; Beverly Westcott of Bowie; Cheryl Yefko of Hyattsville;.

Fine Arts: Stephanie Alverson of Bowie; Jean Balz of Bowie; Nancy Bostian of Bowie; Jeff Brandt of Bowie; Theresa Brown of Bowie; Chris De Bari of Upper Marlboro; Derek Dye of Bowie; Matthew Fischvogt of Bowie; Gary Gustafson of Upper Marlboro; Margaret Haskins of Bowie; Penny Henderson of Bowie; Tammy Jones of Glenn Dale; Terry Jones of Glenn Dale; Leslie Kupres of Bowie; Leonard Le Vee Jr. of Bowie; Stella Mc Donnell of Laurel; Jackie Marshall of Bowie; Brian Pape of Laurel; Susan Pape of Laurel; Ann Ridgley of Upper Marlboro; Lillian B. Roy of Silver Spring; Robin Sasscer of Upper Marlboro; Catherine Vardimon of Fort Washington; Cheryl Yefko of Hyattsville;.

Canned Goods: Mary Bannister of Patuxent River; William Bannister of Patuxent River; Betty Bauer of Bowie; Jean Balz of Bowie; Elizabeth Cooney of Bowie; Ken Corbett of Bowie; Agnes Dixon of Harwood; Gary Donley of Cottage City; Lorraine Faulkner of Lantham; Lois Fulton of College Park; Penny Henderson of Bowie; Nancy Keppler of Riverdale; Bob Looney of Bowie; Jeanette Mann of Accokeek; Joyce Pownell of Mitchellville; Ann Ridgley of Upper Marlboro; Susan Sterrett of Greenbelt; Shelly Sutphin of Lanham; Dorothy Traina of Bowie; Mary Tydings of Bowie; Florence Umbach of Bowie; Mary B. Werner of Accokeek; Mary Wolfe of College Park; Mrs. Mickey Wonell of Dunkirk; Alva Worthington of Accokeek.

Needlecrafts: Barbara Barton of Beltsville; Linda Bellama of Bowie; Mary Burton of Germantown; Teresa Canova of Beltsville; Mildred Clark of Seat Pleasant; Norma L. Clark of Lanham; Norma Clark of Lanham; Alan Collins of Greenbelt; Peggy Daisey of Bowie; Theresa Di Paolo of Laurel; Elva Eilerton of College Park; Garland Eley of Bladensburg; Chris Fischvogt of Bowie; Diane Fischvoght of Bowie; Janet Fisher of Bowie; Margaret Frillman of New Carrolton; Lois Fulton of College Park; Mary Gallo of Bowie; Barbara Grant of Bowie; Margaret Haskins of Bowie; Hazel Hawke of College Park; Barbara Hoyniak of Oxon Hill; Marie King of Lanham; Helen Lanham of Mitchellville; Carolyn Lank of Beltsville; Peggy McCormack of Brandywine; Vicki McKay of Temple Hills; Madelon Malaspina of Riverdale; Jeanette Mann of Accokeek; Jackie Marshall of Bowie; Joyce Nesbit of Berwyn Heights; Elizabeth Nickle of Bowie; Susan Pape of Laurel; Lillian B. Roy of Silver Spring; Amy Ruck of College Park; Dorothea Saavedra of Bowie; Ann Schmidt of Seabrook; Bonnie Sheridan of Andrews Air Force Base; Manya Sofield of Glenn Dale; Tracy Sofield of Glenn Dale; Theresa Stumpf of Bowie; Lora Tanner of Mitchellville; Charles Tester of College Park; Susan Tester of College Park; Dorothy Traina of Bowie; Barbara Vaughan of Bowie; Beverly Westcott of Bowie; Nan Williams of Hyattsville; Alva Worthington of Accokeek; Linda Wright of Reistertown.

Clothing: Barbara Barton of Beltsville; Alan Collins of Greenbelt; Lois Fulton of College Park; Margaret Haskins of Bowie; Peggy Henderson of Bowie; Marie King of Lanham; Douglas Le Mond of College Park; Jeanette Le Mond of College Park; Susan Pape of Laurel; Ann Ridgley of Upper Marlboro; Jennifer Ridgley of Upper Marlboro; Mary Sasscer of Upper Marlboro; Sue C. Van Slyke of Temple Hills.

Photo: Dave King of Lanham; Marie King of Lanham; William King of Lanham; John Kyler of Riverdale; Philip Le Vee of Bowie; Doris Annn Newton of Bowie; Debbie Oppido of Suitland; Doris Rucker of Bowie; James Rucker of Bowie; Robin Sasscer of Upper Marlboro;.

Apiary: Gael Coffin, Dean Smith, Gerald P. Warrell, George H. Schmidt, George M. Shipe, Jerry Odland, James B. Rucker.

Garden Vegetables and Field Crops: Mildred Clark, William M. Bannister, Tommy Hamm, David G. Watson, Gary Donley, Gerald P. Warrell, Don Westcott, Merton Canter Jr., Ken Canter, Matt Fischvogt, Bob Reel, Mary B. Werner, Leslie B. Kupres, John Henderson, Penny Henderson, Charles Sasscer, Mary Tidings, Jack Pawnell, Jeanette B. Mann, Jean Balz, Bob Looney, George R. Acres.

Poultry: John Ty Tucker, Jonathan David Moore, Patricia Moore, William Gunther III, Tim Ballenger, John H. Arbough, Brian Tenney, Ken Payne Sr., Vickie Payne, Dorothy A. Payne, Fred Perise, Linda Griffin, Mary J. Griffin, Gladys Creel, Henry Creel, Kenneth H. Payne Jr., Miller Young, Donna Ward, Betty Mac Donald, Mike Krizmanick, Joseph B. Mac Donald, Jae Arnold, Adrian Tenney, Will F. Riddle.

Horticulture: Judy Bostian of Bowie; Theresa Brown of Bowie; Norma L. Clark of Lanham; Norma Clark of Lanham; Nancy Faulkner of Lantham; Frank Frisbee of Bowie; Barbara Hoyniak of Oxon Hill; Lisa Kaczor of Mitchellville; Leslie Kupres of Bowie; Judi Mackanage of New Carrollton; Jeanette Mann of Accokeek; Jackie Marshall of Bowie; Joyce Nesbit of Berwyn Heights; Debbie Oppido of Suitland; Bob Reel of Bowie; Bonnie Sheridan of Andrews Air Force Base; Manya Sofield of Glendale; Alva Worthington of Accokeek; Linda Wright of Reistertown; Judy Wyllie of Bowie.