ANACOSTIA SHS

GRADE 12

Keyona Hall

BALLOU SHS

GRADE 9

Donta Henderson

GRADE 10

Ipyana-Darcy Jones-Duberr

Jachin Leatherman

GRADE 11

Renee Bennaugh

BANNEKER SHS

GRADE 9

Dai Minh Phan

Iheoma Umez-Eronini

GRADE 10

Miriam Brown

GRADE 11

Renessa Copeland

Pernell Dongmo

Anna Liebowitz

Rachel Okunbi

Olaronke Otubanjo

Terrence Pleasant

Thao Anh Tran

BELL MULTI-

CULTURAL

GRADE 9

Luis Deleon

Daniel Desta

Ana Cecilia Escobar

Samrawit Fikru

Emelsi Rubidia Fuentes

Rosa Fuentes Carrillo

Berta Gonzalez

Francisco Davi Hernandez

Jose Edgardo Lopez

Katia Mancia

Cassie Ann Robin

Gustavo Rodriguez

Noemi Sanchez

GRADE 10

Hua Niao Chen

Qing Miao Chen

Jose Flores

Milton Hernandez

GRADE 11

Anadaris Coplin

Mouhamed Diouf

Saba Fassil

Andrea Urena Sanchez

GRADE 12

Myo Sabai Aye

Gabriela Bravo

Victor Caraballo

Melvin Siliezar

BROWN JHS

GRADE 9

Christina Brown

Kysha Rosario

CARDOZO SHS

GRADE 9

Giovanni Lewis

Sonia Rodriguez

GRADE 10

Selamawit Mekommen

GRADE 11

Anita Gregory-Rivas

Kai Hill

Ana Daisy Ventura

GRADE 12

Viola Brooks

COOLIDGE SHS

GRADE 10

Ronee Simmons

GRADE 11

Roneice Boggerson

Jershel Johnson

Chibuzor Okoro

GRADE 12

Patience Anamelechi

Taquanna Bolden

DEAL JHS

GRADE 9

Aniela Burant

Katheryn Cox Sharader

Anh Duy Nguyen

Allegra Penny

Emily Persons

Daniel Poore

Samuel Ribnick

Joseph Shapiro

Petra Toth

Abigail West

Antar Tichavakunda

DUNBAR SHS

GRADE 9

Terrell Alston

GRADE 10

Gloria Dease

Sleeprell Jenkins

Jebbeh Massaquoi

Michael McCants

Howard Morris

Dora Pacheco

Rashad Smith

Laquitta Vines

GRADE 11

Felicia Hugee

Nancy Lee

Erika Ransom

Terrence Ridley

GRADE 12

Jonnell Byrams

DUNBAR PRE-

ENGINEERING

GRADE 10

Sean Davis

Artavia Gadson

Philip Mellott

EASTERN SHS

GRADE 9

Shaquanda Humble

GRADE 10

Tyneisha Knight

ELIOT JHS

GRADE 9

Brianna Bourne

ELLINGTON SHS

GRADE 11

Avery Nielsen

GRADE 12

Marjuan Canady

Keturah Daniels

Tanya Fox

Cherice Porter

FRANCIS JHS

GRADE 9

Gilbert Castillo

JEFFERSON JHS

GRADE 9

Jian-An Chen

Jian Xiu Chen

Ahen-Zhong Luo

Natasha Rodriguez

Charles Stephens

Ming-Fei Zhang

ROOSEVELT SHS

GRADE 9

Evelyn Hernandez

Fadhil Saleh

GRADE 10

Helen Ayala

Leticia Tientcheu

GRADE 11

Marta Genovez

GRADE 12

Terri Harris

Olga Hernandez

Corrine Johnson

Jeania D. White-Tucker

SCHOOL WITHOUT WALLS SHS

GRADE 9

Paldma Ellis

Justine Underhill

Serena Wong

GRADE 11

Davide Carozza

Carmen Montopoli

GRADE 12

Elizabeth Bott

Mei-Wah Lee

Jalika Street

Lia Wright-Tesconi

SPINGARN SHS

GRADE 11

Reginald Williams

MM WASHINGTON SHS

GRADE 11

Jamie Holt

GRADE 12

Tonique Lynch

Crystal Wright

WILSON SHS

GRADE 9

Derek Binsted

Jeremy Borniger

Julie Clare Brylawski

Jasmine Garcia

Matthew Jordan

Alexander Zabaloieff

GRADE 10

Shari Allen

Jordan Brown

Talia Dweck

Erica Handloff

Laura Hankin

Elizabeth Jordan

Charles Kunapermsiri

Hong Hoa Thi Ly

Mohammad Asad Mahmood

Louisa Nathan

Daniel Plumb Jr.

Kaye Saliente

Rebecca Summer

Lara Winterkorn

GRADE 11

David Bernstein

Katherine Collins

Stefanie Cytron

Samantha Fien-Helfman

Diana Goldman

Steven Gornstein

Desinja Marjani

Zoe Tillman

Duong Tran

Aaron Willis

Elissa Yorgey

GRADE 12

Kira Bilecky

Rachel Butler

Lily Clark

Marisa Gold

Erin Haber

Shari Hicks

Carlos Hurtado

Charelle Jeffries

Xiaobei Jiao

Elizabeth Kurtz

Cara Lasky

Yina Lee

Robert Routh

WOODSON SHS

GRADE 10

Ayana Jackson

Lashella Wade

Ryan Wright

GRADE 12

Marvin Arias

Pamela Daniel

WOODSON BUSINESS AND FINANCE ACADEMY

GRADE 10

Shanice Barnum

Chandra Kea

Maze Miltenberger

GRADE 11

Chymaria Ball

Mazie Hutcherson

GRADE 12

Renee Brooks

Claude Gibbs

Alicia Griffin

Dyonne Slaughter

Tasha Key

Tiffany Wagner

Tyneise Wilson

Maria Wood