ANNAPOLIS PANTHERS

Sept. 9: vs. Gwynn Park, 7:15

Sept. 16: at Northeast, 7:15

Sept. 23: vs. Glen Burnie, 7:15

Sept. 30: at Meade, 7:15

Oct. 7: vs. South River, 7:15

Oct. 14: vs. Arundel, 7:15

Oct. 21: at Severna Park, 7:15

Oct. 28: vs. Old Mill, 7:15

Nov. 4: at North County, 7:15

Nov. 11: vs. Southern, 7:15

ARUNDEL WILDCATS

Sept. 9: vs. Old Mill, 7:15

Sept. 16: at Chesapeake, 7:15

Sept. 23: vs. Broadneck, 7:15

Sept. 30: at Southern, 7:15

Oct. 7: at Northeast, 7:15

Oct. 14: at Annapolis, 7:15

Oct. 21: vs. Glen Burnie, 7:15

Oct. 28: vs. North County, 7:15

Nov. 4: at Meade, 7:15

Nov. 11: at South River, 7:15

BROADNECK BRUINS

Sept. 9: vs. Chesapeake, 7:15

Sept. 16: vs. Meade, 7:15

Sept. 23: at Arundel, 7:15

Sept. 30: at Old Mill, 7:15

Oct. 7: vs. Southern, 7:15

Oct. 14: at Northeast, 7:15

Oct. 22: vs. North County, 1

Oct. 28: at Glen Burnie, 7:15

Nov. 4: vs. South River, 7:15

Nov. 11: at Severna Park, 7:15

CHESAPEAKE COUGARS

Sept. 9: at Broadneck, 7:15

Sept. 16: vs. Arundel, 7:15

Sept. 23: at South River, 7:15

Sept. 30: vs. Glen Burnie, 7:15

Oct. 7: vs. Old Mill, 7:15

Oct. 14: at North County, 7:15

Oct. 22: at Meade, 1

Oct. 28: vs. Severna Park, 7:15

Nov. 4: at Southern, 7:15

Nov. 11: vs. Northeast, 7:15

GLEN BURNIE GOPHERS

Sept. 9: vs. North County, 7:15

Sept. 16: vs. Southern, 7:15

Sept. 23: at Annapolis, 7:15

Sept. 30: at Chesapeake, 7:15

Oct. 7: vs. Meade, 7:15

Oct. 14: at South River, 7:15

Oct. 21: at Arundel, 7:15

Oct. 28: vs. Broadneck, 7:15

Nov. 4: vs. Severna Park, 7:15

Nov. 11: at Old Mill, 7:15

NORTH COUNTY KNIGHTS

Sept. 9: at Glen Burnie, 7:15

Sept. 16: at Old Mill, 7:15

Sept. 23: vs. Northeast, 7:15

Sept. 30: at South River, 7:15

Oct. 7: vs. Severna Park, 7:15

Oct. 14: vs. Chesapeake, 7:15

Oct. 22: at Broadneck, 1

Oct. 28: at Arundel, 7:15

Nov. 4: vs. Annapolis, 7:15

Nov. 11: vs. Meade, 7:15

MEADE MUSTANGS

Sept. 9: vs. South River, 7:15

Sept. 16: at Broadneck, 7:15

Sept. 23: vs. Old Mill, 7:15

Sept. 30: vs. Annapolis, 7:15

Oct. 7: at Glen Burnie, 7:15

Oct. 14: at Southern, 7:15

Oct. 22: vs. Chesapeake, 1

Oct. 28: at Northeast, 7:15

Nov. 4: vs. Arundel, 7:15

Nov. 11: at North County, 7:15

NORTHEAST EAGLES

Sept. 9: vs. North Harford, 7:15

Sept. 16: vs. Annapolis, 7:15

Sept. 23: at North County, 7:15

Sept. 30: vs. Severna Park, 7:15

Oct. 7: at Arundel, 7:15

Oct. 14: vs. Broadneck, 7:15

Oct. 21: at Southern, 7:15

Oct. 28: vs. Meade, 7:15

Nov. 5: at Old Mill, 1:30

Nov. 11: at Chesapeake, 7:15

OLD MILL PATRIOTS

Sept. 9: at Arundel, 7:15

Sept. 16: vs. North County, 7:15

Sept. 23: at Meade, 7:15

Sept. 30: vs. Broadneck, 7:15

Oct. 7: at Chesapeake, 7:15

Oct. 14: at Severna Park, 7:15

Oct. 21: vs. South River, 7:15

Oct. 28: at Annapolis, 7:15

Nov. 5: vs. Northeast, 1:30

Nov. 11: vs. Glen Burnie, 7:15

SEVERNA PARK FALCONS

Sept. 10: at Calvert Hall, 1

Sept. 16: vs. South River, 7:15

Sept. 23: vs. Southern, 7:15

Sept. 30: at Northeast, 7:15

Oct. 7: at North County, 7:15

Oct. 14: vs. Old Mill, 7:15

Oct. 21: vs. Annapolis, 7:15

Oct. 28: at Chesapeake, 7:15

Nov. 4: at Glen Burnie, 7:15

Nov. 11: vs. Broadneck, 7:15

SOUTHERN BULLDOGS

Sept. 9: vs. Baltimore Polytechnic Institute, 7:15

Sept. 16: at Glen Burnie, 7:15

Sept. 23: at Severna Park, 7:15

Sept. 30: vs. Arundel, 7:15

Oct. 7: at Broadneck, 7:15

Oct. 14: at Meade, 7:15

Oct. 21: vs. Northeast, 7:15

Oct. 28: at South River, 7:15

Nov. 4: vs. Chesapeake, 7:15

Nov. 11: at Annapolis, 7:15

SOUTH RIVER SEAHAWKS

Sept. 9: at Meade, 7:15

Sept. 16: at Severna Park, 7:15

Sept. 23: vs. Chesapeake, 7:15

Sept. 30: vs. North County, 7:15

Oct. 7: at Annapolis, 7:15

Oct. 14: vs. Glen Burnie, 7:15

Oct. 21: at Old Mill, 7:15

Oct. 28: vs. Southern, 7:15

Nov. 4: at Broadneck, 7:15

Nov. 11: vs. Arundel, 7:15

ST. MARY'S SAINTS

Sept. 3: at Bishop McNamara, 1

Sept. 9: vs. Curley, 4

Sept. 16: vs. Harford Tech at Anne Arundel Community College, 7

Sept. 23: at St. John's Prospect Hall, 7

Sept. 30: at Boys' Latin, TBA

Oct. 7: vs. Baltimore Lutheran, 4

Oct. 15: at Cardinal Gibbons, 6

Oct. 21: vs. Pallotti, 4

Oct. 28: vs. Spalding, 4

Nov. 4: vs. Severn at Navy-Marine Corps Memorial Stadium, TBA

Nov. 11: MIAA B conference championship, TBA

SEVERN ADMIRALS

Sept. 2: at Havre de Grace, 6

Sept. 9: at Harford Tech, 4

Sept. 16 vs. Boys' Latin, 4

Sept. 23: at St. Paul's, 3:45

Sept. 30: at Pallotti, 7

Oct. 7: vs. Cardinal Gibbons, 4

Oct. 15: vs. St. John's-Prospect Hall, 3

Oct. 21: at Spalding, 7

Oct. 29: at Baltimore Lutheran, 1

Nov. 4: vs. St. Mary's at Navy- Marine Corps Memorial

Stadium, TBA

Nov. 11: MIAA B conference championship, TBA

SPALDING CAVALIERS

Sept. 2: vs. Maryland Christian, 7

Sept. 9: at Smithburg, 7

Sept. 16: vs. Edgewood, 7

Sept. 24: at John Carroll, 1

Sept. 30: vs. St. John's-Prospect Hall, 7

Oct. 7: vs. St. Paul's, 7

Oct. 14: at Boys' Latin, 4

Oct. 21: vs. Severn, 7

Oct. 28: at St. Mary's, 7

Nov. 4: vs. Pallotti, 7

Nov. 11: MIAA B conference championship, TBA

Clockwise from above: South River quarterback Kyle Sumpter tries to escape North County's Ryan Reyes; North County's Maurice Royster makes a tackle; Spalding's Casey Amsler is taken down by John Carroll's Dane Frank.