Dec. 8

C.M. Wright at Glen Burnie, 7

Dec. 9

Broadneck at Annapolis, 7

Mount Carmel at Severn, 7:30

McNamara at Spalding, 7:30

Meade at Old Mill, 7

North County at Chesapeake, 7

Northeast at Glen Burnie, 7

St. Mary's at St. Paul's, 7:15

South River at Arundel, 7

Southern at Severna Park, 7

Dec. 10

Notre Dame at Spalding, 7:30

Dec. 12

Broadneck at Annapolis Area Christian, 6

Hammond at Meade, 5:15

Northeast at Northern, 6:30

Old Mill at Edmondson-Westside, 5:15

Severna Park at Chesapeake, 7

South River at Calvert, 6:30

Dec. 13

Baltimore City College at Annapolis, 7:15

Baltimore Lutheran at Key, 5:30

Broadneck at Glen Burnie, 5

Severn at Gilman, 8

John Carroll at St. Mary's, 6:15

North County at Arundel, 7

Dec. 14

Edmondson-Westside at Chesapeake, 7:15

Meade at Southside, 6

Northeast at South River, 7

St. Mary's at Annapolis Area Christian, 6

Southern at Huntington, 6:30

Spalding at C. M. Wright, 7

Dec. 16

Annapolis Area Christian

at Baltimore Lutheran, 4

Annapolis at Severna Park, 7

Arundel at Southern, 7

Broadneck at South River, 7

Chesapeake at Old Mill, 7

Glen Burnie at Meade, 7

North County at Northeast, 7

St. Mary's at Boys' Latin, 5:30

Dec. 16-18

Spalding at Bullis Tournament, tba

Dec. 19

Annapolis at North County, 7

Annapolis Area Christian at Key, 6:45

Dec. 20

Chopticon at Glen Burnie, 7

Meade at St. Francis, 7

Pallotti at Severn, 7

St. Mary's at Curley, 6

Severna Park at Calvert, 5:15

Southern at Northeast, 7

Thomas Stone at Annapolis, 7:15

Westlake at South River, 7

Dec. 22

Annapolis at Arundel, 7

Broadneck at Severna Park, 7

Glen Burnie at Chesapeake, 7

Mt. Carmel at St. Mary's, 6:15

North County at Old Mill, 7

Northeast at Meade, 7

South River at Southern, 7

Dec. 23

Mt. St. Joseph at Spalding, 7

Dec. 26-27

Arundel at Glen Burnie Tournament, tba

Glen Burnie at J.T. Bogle Invitational, tba

South River at Giant Gopher Classic, tba

Dec. 27

Spalding vs. Simon Gratz

at Widener College (Pa.), 2:45

Dec. 28

Spalding vs. Abington Friends

at Widener College (Pa.), 2:45

Dec. 28-29

Meade at Woodlawn Tournament, tba

North County at York (Pa.) Tournament, tba

St. Mary's at Gibbons Tournament, tba

Severna Park at Friends Tournament, tba

Dec. 29-30

Annapolis Area Christian

at Northeast Tournament, tba

Severn at Northeast Tournament, tba

Northeast at Northeast Tournament, tba

Old Mill at Huntingtown Tournament, tba

Dec. 30

Southern at Marrick Homes Invitational, tba

Jan. 3

Annapolis at Old Mill, 5:15

Arundel at Northeast, 5:15

Broadneck at North County, 5:15

Severna Park at Glen Burnie, 5:15

St. Mary's at Pallotti, 6:15

St. Paul's at Severn, 5:15

South River at Chesapeake, 5:15

Southern at Meade, 5:15

Spalding at Cardinal Gibbons, 7

Jan. 4

Annapolis Area Christian

at Glenelg Country, 4:30

Arundel at Joppatowne, 7

Key at Sandy Spring Friends, 5:30

Spalding at St. Mary's, 6:15

Jan. 6

Annapolis at Southern, 7

Arundel at Broadneck, 7

Chapelgate Christian at Annapolis Area Christian, 7:15

Chesapeake at Northeast, 7

Glen Burnie at Old Mill, 7

Meade at North County, 7

St. Maria Goretti at Spalding, 7

St. Mary's at Severn, 7:30

Severna Park at South River, 7

Jan. 8

St. Frances at Spalding, 3:30

Jan. 9

Broadneck at St. Mary's, 6:15

Chopticon at Arundel, 7:15

Howard at Old Mill, 7

Jan. 10

Annapolis at Meade, 5:15

Annapolis Area Christian at Park School, 4

Arundel at North County, 5:15

Broadneck at Chesapeake, 5:15

Sts. Peter and Paul at Key, 5:30

Severn at John Carroll, 7

Severna Park at Old Mill, 5:15

Southern at Glen Burnie, 5:15

South River at Northeast, 5:15

Spalding at Loyola, 7

Jan. 11

Chapelgate Christian at Key, 5:30

Jan. 12

Beth TFiloh at Annapolis Area Christian, 6

Jan. 13

Annapolis Area Christian

at Sts. Peter & Paul, 5:30

Key at Park, 5:30

Meade at Chesapeake, 7

North County at Glen Burnie, 7

Old Mill at Northeast, 7

Severna Park at Arundel, 7

South River at Annapolis, 7

Southern at Broadneck, 7

Towson Catholic at Spalding, 7

Jan. 14

Washington Waldorf at Key, 5:30

Jan. 15

St. John's Prospect Hall at Spalding, 3:30

Jan. 17

Chesapeake at Severna Park, 5:15

Glen Burnie at Broadneck, 5:15

Meade at Arundel, 5:15

North County at Southern, 5:15

Northeast at Annapolis, 5:15

Old Mill at South River, 5:15

Jan. 20

Glenelg Country

at Annapolis Area Christian, 6:30

Key at Baltimore Lutheran, 6:30

Mt. Carmel at Severn, 6

Meade at Glen Burnie, 7

Northeast at North County, 7

Old Mill at Chesapeake, 7

St. Paul's at St. Mary's, 5:30

Severna Park at Annapolis, 7

South River at Broadneck, 7

Southern at Arundel, 7

Spalding at McDonogh, 6:30

Jan. 22

Spalding at Mt. St. Joseph, 3:30

Jan. 23

Severn at Curley, 6

Jan. 24

Baltimore Lutheran

at Annapolis Area Christian, 6

Calvert Hall at Spalding, 7

Key at Glenelg Country, 6:30

Jan. 25

Boys' Latin at St. Mary's, 5

Gilman at Severn, 6

Jan. 27

Annapolis at Broadneck, 7

Annapolis Area Christian at Key, 5:30

Arundel at South River, 7

Cardinal Gibbons at Spalding, 7

Chesapeake at North County, 7

Curley at St. Mary's, 6:45

Glen Burnie at Northeast, 7

Old Mill at Meade, 7

Severna Park at Southern, 7

Jan. 28

North County at Lehigh Valley Christian, tba

Jan. 29

Spalding at St. Maria Goretti, 2

Jan. 31

Annapolis Area Christian

at Chapelgate Christian, 5

Beth TFiloh at Key, 5:30

Chesapeake at Annapolis, 5:15

Glen Burnie at South River, 5:15

Meade at Broadneck, 5:15

North County at Severna Park, 5:15

Northeast at Southern, 5:15

Old Mill at Arundel, 5:15

Pallotti at St. Mary's, 6:15

Severn at St. Paul's, 4

Feb. 1

Friends at Severn, 5:30

Feb. 2

Loyola at Spalding, 7

St. Mary's at Gilman, 6

Feb. 3

Key at Sts. Peter and Paul, 5:30

Broadneck at Arundel, 7

North County at Meade, 7

Northeast at Chesapeake, 7

Old Mill at Glen Burnie, 7

Park at Annapolis Area Christian, 7:15

South River at Severna Park, 7

Southern at Annapolis, 7

Feb. 4

Key at Beth TFiloh, tba

Severn at St. Mary's, 7:30

Feb. 5

Spalding at Towson Catholic, 3:30

Feb. 7

Annapolis at Glen Burnie, 5:15

Arundel at Chesapeake, 5:15

Broadneck at Northeast, 5:15

Friends at St. Mary's, 6:15

John Carroll at Severn, 5:30

Park at Key, 5:30

Sts. Peter and Paul

at Annapolis Area Christian, 6

Severna Park at Meade, 5

South River at North County, 5

Southern at Old Mill, 5:15

Spalding at St. John's Prospect Hall, 7

Feb. 9

Annapolis Area Christian at Beth TFiloh, 4:30

Boys' Latin at Severn, 6

Feb. 10

Arundel at Annapolis, 7

Chesapeake at Glen Burnie, 7

Key at Chapelgate Christian, 5:30

Meade at Northeast, 7

Old Mill at North County, 7

St. Mary's at Mt. Carmel, 8

Severn at Friends, 7

Southern at South River, 7

Severna Park at Broadneck, 7

Feb. 12

McDonogh at Spalding, 3:30

Feb. 14

Chesapeake at Southern, 5:15

Glen Burnie at Arundel, 5:15

Meade at South River, 5:15

North County at Annapolis, 5:15

Northeast at Severna Park, 5:15

Old Mill at Broadneck, 5:15

Feb. 17

Annapolis at South River, 7

Arundel at Severna Park, 7

Broadneck at Southern, 7

Chesapeake at Meade, 7

Glen Burnie at North County, 7

Northeast at Old Mill, 7

Above, Spalding's Matt Cassilly tries for the steal against Justin Kondos of Arundel in a summer league game. Left, Kevin Hunt of Broadneck goes to the basket against Severn.