TOP 20

TODAY

No. 2 Damascus at No. 18 Quince Orchard, 6:30

Battlefield at No. 3 Hylton, 6:45

No. 6 Westlake at Calvert, 7

Herndon at No. 8 Westfield, 7:30

No. 9 Sherwood at No. 13 Seneca Valley, 6:30

Tuscarora at No. 10 Urbana, 7

No. 11 Dunbar at Theodore Roosevelt, 7

No. 12 Centreville at No. 15 Oakton, 7:30

No. 16 Liberty at James Wood, 7

No. 17 Potomac (Md.) at Friendly, 6

TOMORROW

O'Connell at No. 4 DeMatha, 2:30

No. 5 Gwynn Park at No. 14 Suitland, 3

Bladensburg at No. 7 Douglass, 2:30

No. 19 Georgetown Prep at Calvert Hall, 3

Northwestern at No. 20 Eleanor Roosevelt, 3

OTHER GAMES

TODAY

DISTRICT

Coolidge at Wilson, 3:30

Friendship Edison at Cardozo, 7

H.D. Woodson at Ballou, 7

Spingarn at Eastern, 7

MARYLAND

Howard at Long Reach, 7

Arundel at Northeast, 7:15

Atholton at Reservoir, 7

Bethesda-CC at Einstein, 6:30

Bowie at Parkdale, 2

Frederick at South Carroll, 7

Gaithersburg at Churchill, 6:30

Glenelg at Centennial, 7

Hammond at Mount Hebron, 7

Kennedy at Paint Branch, 6:30

Lackey at Great Mills, 7

Laurel at High Point, 7:30

Leonardtown at Patuxent, 7

Linganore at Westminster, 7

Magruder at Walter Johnson, 6:30

McDonough at Huntingtown, 7

Meade at Glen Burnie, 7:15

North Hagerstown at Brunswick, 7

Northern at La Plata, 7

Northwest at Whitman, 6:30

Old Mill at Chesapeake, 7:15

Oxon Hill at Largo, 7:30

Poolesville at Snow Hill, 7

River Hill at Wilde Lake, 7

Severna Park at North County, 7:15

Smithsburg at Catoctin, 7

South River at Annapolis, 7:15

Southern at Broadneck, 7:15

Springbrook at Blake, 6:30

Surrattsville at Rockville, 6:30

Thomas Johnson at North Carroll, 7

Thomas Stone at Chopticon, 7

Walkersville at Liberty (Md.), 7

Watkins Mill at Blair, 6:30

Winters Mill at Middletown, 7

Wootton at Richard Montgomery, 6:30

VIRGINIA

Brooke Point at North Stafford, 7:30

Clarke County at Page County, 7:30

Colonial Beach at Washington & Lee, 7:30

Colonial Forge at Massaponax, 7:30

Culpeper at Albemarle, 7

Cumberland at Manassas Park, 7:30

Freedom at Fauquier, 7:30

George Mason at Goochland, 7:30

Handley at Sherando, 7

James Monroe at Caroline, 7:30

King George at Dominion, 7:30

Loudoun Valley at Yorktown, 7:30

McLean at W.T. Woodson, 7:30

Millbrook at Central-Woodstock, 7:30

Mount Vernon at Falls Church, 7:30

Osbourn at Woodbridge, 6:30

Potomac (Va.) at Osbourn Park, 6:30

Riverbend at Courtland, 7:30

South County at Lake Braddock, 7:30

South Lakes at Madison, 7:30

Spotsylvania at Chancellor, 7:30

Stafford at Mountain View, 7:30

Stone Bridge at Langley, 7:30

Stonewall Jackson at Forest Park, 6:30

Stuart at Jefferson, 7:30

T.C. Williams at Lee, 7:30

Wakefield at Edison, 7:30

Warren County at Brentsville, 7:30

Washington-Lee at Potomac Falls, 7:30

West Springfield at West Potomac, 7:30

PRIVATE

Baltimore Lutheran at St. Mary's-Annapolis, 4

Boys' Latin at St. John's/PH, 7

Cardinal Gibbons at Severn, 4

Episcopal at Landon, 4:30

Hyde at Maryland SFD, 7

Kenston Forest at Quantico, 7

Maret at Potomac School, 4:15

Riverdale Baptist at Bullis, 7

St. Paul's (Md.) at Spalding, 7

St. Stephen's/St. Agnes at Benedictine, 4:30

Woodberry Forest at Collegiate (Va.), 4

Word of Life at Elkton Christian, 7

OTHERS

Martinsburg (W.Va.) at Park View, 7:30

Sidwell Friends at Berkeley Springs, 7:30

TOMORROW

MARYLAND

C.H. Flowers at Crossland, 3

Fairmont Heights at DuVal, 2

Forestville at Central, 3

Wheaton at Oakland Mills, 3

VIRGINIA

Chincoteague at Rappahannock County, 2

Hayfield at Annandale, 7:30

PRIVATE

Bishop McNamara at Gonzaga, 2:30

Carroll at Good Counsel, 3:30

Pallotti at John Carroll, 7

Paul VI Catholic at St. John's, 3

St. James at Flint Hill, 4

OTHERS

Pikesville at Avalon, 1

Westmar at St. Albans, 7:30