The Washington PostDemocracy Dies in Darkness

Ізабель Хуршудян та Макс Берак очолять нове бюро Вашингтон Пост у Києві

Пост продовжуватиме висвітлення війни і залучатиме на ротації кореспондентів, фотографів та відео журналістів безпосередньо на місцях подій.

The Washington Post has named Isabelle Khurshudyan Ukraine bureau chief and Max Bearak chief Ukraine correspondent. (Marvin Joseph and Bonnie Jo Mount/TWP)

Читайте англійську версію за посиланням [eng ver]

Washington Post створює нове бюро в Києві, яке очолюватиме Ізабель Хуршудян. В якості головного кореспондента українського бюро - Макс Берак. Цей хід сигналізує про довгострокову відданість Post у висвітленні війни Росії в Україні, оскільки вона продовжуватиме залишатися головною історією цього року.

«Багато місяців газета «Пост» присвячувала значні ресурси для висвітлення зростаючої напруженості на російському кордоні України і, в кінцевому рахунку, подальшого російського вторгнення» – сказав редактор закордонних справ Дуглас Джель. «Коли війна вступить у затяжну фазу, бюро дозволить нам вести інтенсивне інформування безпосередньо з місць подій і гарантувати, що ми продовжуватимемо забезпечувати відмінну і авторитетну журналістику, на яку розраховують читачі по всьому світу.»

Колишня кореспондентка московського бюро Ізабель Хуршудян невпинно робить репортажі в Україні з січня, а Макс Берак, колишній голова бюро Найробі, працює в Україні вже два місяці.

Вони керуватимуть командою, що складається з українського репортера Девіда Стерна, а також кореспондентів, фотографів і відеожурналістів, що приїздитимуть на ротації.

Наші основні елементи розширенного висвітлення подій, пов’язаних з війною в Україні, включають в себе сторінку з цілодобовими оновленнями новин на сайті Post, Telegram-канал зі свіжими новинами і базу перевірених матеріалів із місць подій.

Тримати зв’язок з Washington Post в Україні можна за адресою: wpukraine@washpost.com

Loading...